Zaczynamy!

Drodzy Kursanci, Lektorzy, Rodzice, Współpracownicy i Przyjaciele,

dzisiaj trochę prywaty, ponieważ kończymy najbardziej szalone wakacje w naszej 13-letniej historii. Wakacje, które na dobrą sprawę zaczęły się już w marcu i pozwoliły nam nabrać olbrzymiego dystansu do tego kim jesteśmy i co robimy na co dzień. Po otrzepaniu się z pierwszego szoku spowodowanego zamknięciem szkół, nauczyliśmy się przystosowywać do nowych warunków nauczania i - choć przyszło nam to początkowo z trudem i, moim zdaniem, trwało zbyt długo - mogliśmy nadal świadczyć nasze usługi na wysokim poziomie.

Do nowego roku szkolnego podchodzę poczuciem niespotykanego dotąd wyzwania, jak z wielką rezerwą i obawą, zarówno jako przedsiębiorca, jak i rodzic dwójki szalonych rozrabiaków:

-> Jako właściciel szkoły, walczę o zapewnienie miejsc pracy dla wszystkich naszych lektorów, utrzymanie stale wysokiego poziomu nauczania i zapewnienie funkcjonowania WELCOME przez kolejne lata.

-> Jako rodzic, myślę o bezpieczeństwie: dezynfekcji rąk, wietrzeniu salek, noszeniu masek itp. Przed jutrzejszym startem nowego "COVIDOWEGO" roku szkolnego 2020/21, wszyscy jesteśmy pełni obaw i niepewności. Nie wiemy, kiedy z trybu stacjonarnego przeniesiemy się z powrotem online.

Czeka nas wszystkich - rodziców, opiekunów, nauczycieli i przede wszystkim dzieci - olbrzymie wyzwanie: aby pomimo niesprzyjających warunków i "covidowych" kłód rzucanym nam pod nogi, każdego dnia budzić się z tą samą porcją optymizmu i uśmiechu, z jaką budziliśmy się na kończących się właśnie wakacjach.

Tego właśnie Wam wszystkim życzę.
Uśmiechu, radości, optymizmu.

Bądźmy razem i nie przestawajmy wierzyć w lepsze, spokojniejsze jutro.

Have a nice evening and an auspicious new school year,
Dawid i jego wakacyjna ekipa.
#WelcomeUczy