LEKTORZY:

1. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (m.in. wykładowcy uniwersyteccy, absolwenci filologii angielskiej na uniwersytetach wrocławskim i jagiellońskim, studenci ostatniego roku studiów magisterskich) dzięki czemu masz pewność, że jesteś nauczany przez fachowców w swoim zawodzie.

2. Wszystkie zajęcia z dziećmi (zarówno w wieku szkolnym jak i przedszkolnym) prowadzą nauczyciele nie tylko z wysokimi kwalifikacjami językowymi, ale również z odpowiednim podejściem do młodych kursantów. Lubimy gdy dzieci z entuzjazmem i radością przychodzą do szkoły, a po lekcjach wychodzą z sali z szerokim uśmiechem.

3. Regularnie kontrolujemy zajęcia prowadzone przez wszystkich lektorów aby mieć pewność, że zawsze prowadzone są na najwyższym poziomie. Dodatkowo przeprowadzamy ankietę satysfakcji kursantów, aby stale monitorować poziom Twojego zadowolenia i ewentualnie poprawiać te rzeczy, które wg Ciebie są niezbędne w nauce.

ZAJĘCIA:

4. Aby zagwarantować jak największą wygodę, zajęcia prowadzone są w małych, maksymalnie 9 osobowych grupach.

5. Oferujemy bardzo elastyczne formy płatności miesięcznych (już od 12,50 zł za lekcję). Nie trzeba deklarować obecności na pól roku, lub rok z góry. Nie trzeba również płacić za kilka miesięcy do przodu. Rozliczasz się na bieżąco, z miesiąca na miesiąc wg ilości zajęć w danym okresie. W każdej chwili można zrezygnować z kursu bez okresu miesięcznego wypowiedzenia. Wystarczy do końca miesiąca złożyć pisemną rezygnację w sekretariacie szkoły.

6. Wszystkie zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze, aby ułatwić przełamywanie bariery językowej.

7. Po zakończeniu każdego z etapów nauki otrzymasz certyfikat potwierdzający aktualną znajomość języka.

8. W każdy piątek miesiąca oferujemy bezpłatne konwersacje lub konsultacje z kursantami. Jest to doskonały sposób na to, aby nadrobić zaległości, zrozumieć gramatykę, czy po prostu mieć dodatkową styczność z językiem.

9. W ramach kursu możesz bezpłatnie korzystać z platformy internetowej, całkowicie zintegrowanej z przerabianą książką (dotyczy kursu Direct English).

10. W przypadku nieobecności na 2 lub więcej zajęciach, oferujemy możliwość darmowego nadrobienia materiału podczas indywidualnego spotkania z lektorem.

11. Pierwsza lekcja jest zawsze darmowa. Co więcej, jeśli okaże się, że proponowana przez nas grupa nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz bez obaw pójść do innej grupy - również bezpłatnie. Płatne lekcje rozpoczynają się dopiero wtedy, kiedy zdecydujesz się na najlepszą dla Ciebie grupę. Od czego zacząć?

12. Jesteśmy pewni, że uczymy skutecznie. Dlatego na początku kursu możesz otrzymać gwarancję zdania egzaminu FCE. Jeśli po zakończeniu wszystkich 12 etapów nauki zdecydujesz się na zdawanie egzaminu FCE, ale z jakiś przyczyn nie uzyskasz pozytywnego wyniku, będziesz się mógł przygotowywać do kolejnego podejścia całkowicie za darmo!

13. Dla tych, którzy chcą być w stałym kontakcie ze znajomymi, oferujemy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu (wi-fi).

14. Nie zapomnij, aby przez zajęciami zaparzyć orzeźwiająca herbatę lub stawiającą na nogi kawę i nie krępuj się poczęstować przygotowanymi na zajęcia ciasteczkami. To nasz kolejny drobny gest na osłodzenie trudów nauki. :)

15. Stale rozwijamy bibliotekę szkolną i regularnie zachęcamy do wypożyczania książek dopasowanych do aktualnego poziomu nauki. Nic tak nie dodaje skrzydeł do nauki, jak samodzielne przeczytanie ponad 70 stron opowiadania.

16. Jesteśmy elastyczni do każdej Twojej potrzeby. Jeśli masz problem z płatnością, z nieobecnościami, z materiałem, częstotliwością zajęć czy z czymkolwiek innym, nie rezygnuj od razu - porozmawiaj z nami w sekretariacie. Wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nas wszystkich. Zapoznaj się również z listą naszych zadowolonych klientów i absolwentów.

17. Daj nam znać jeśli jesteś maturzystą, lub czeka Cię jakikolwiek inny egzamin. Pomożemy Ci dodatkowo. Wszyscy maturzyści, którzy uczęszczają na standardowy kurs Direct Method, a nie na specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminu dojrzałości dostają regularnie dodatkowe zadania. Wszystkie wypracowania, testy i ćwiczenia są później sprawdzane przez lektora i uzupełniane komentarzem.

18. Na początku każdego miesiąca otrzymasz raport miesięczny z przerobionym materiałem oraz z planami na kolejne zajęcia. Dzięki temu zawsze widzisz ile nowych zwrotów się nauczyłeś i co ciekawego czeka Cię w kolejnych tygodniach. Jest to też doskonała możliwość dla rodziców do kontrolowania materiału, który był przerabiany na zajęciach z dziećmi.

19. Polub nasze konto na Facebooku, odwiedzaj naszą stronę internetową i czytaj tablicę ogłoszeń. Nigdy nie wiadomo, gdzie pojawi się informacja o nowym konkursie czy krótkich promocjach.

20. WELCOME uczy również poza murami naszej szkoły. Zapisz się na nasz specjalny newsletter, aby jeszcze efektowniej uczyć się angielskiego. W wysyłanych wiadomościach odpowiadamy na wszystkie pytania, z którymi nie było czasu zetknąć się w czasie zajęć.

21. Wiemy, że aby nauczyć się języka, trzeba się w nim całkowicie zanurzyć. Dlatego w naszej szkole usłyszysz tylko angielskie radio, a z lektorami porozmawiasz po angielsku nawet na przerwie (cały sekretariat obowiązuje "English speaking zone"). To jest szkoła języków obcych - zapomnij na co najmniej dwie godziny o języku polskim.:)

22. Zapraszamy do naszego e-sekretariatu. Poprzez niego możesz m.in.: rozliczać się ze szkołą poprzez DotPay, odwoływać zajęcia, zapisać się na odrabianie, sprawdzić ostatnio przerobiony materiał, przeczytać raport o postępach z nauki, czy kontrolować obecności w danym miesiącu. Więcej informacji tutaj

23. Dla Państwa wygody, 17.07.2019 roku wprowadziliśmy w naszym sekretariacie możliwość płatności kartą.

Nie czekaj. Jeśli chcesz się uczyć języków obcych wypełnij test wstępny i zapisz się już teraz.

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony!