Dołącz do nas!

 

ZOSTAŃ LEKTOREM

 

W związku z dynamicznym rozwojem oraz ambitnymi planami na przyszłość, bez przerwy poszukujemy anglistów i germanistów, którzy równie chętnie jak my, dzielą się swoją rozległą wiedzą.

Szukamy studentów studiów magisterskich, doświadczonych nauczycieli bądź wykładowców, którzy dysponują wolnymi popołudniami (godziny zajęć od 13-20), posiadają dużą dawkę entuzjazmu i poczucia humoru.

Zatrudniamy w tej chwili 9 nauczycieli, którym oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaawansowania prowadzonych zajęć (umowa zlecenia), pełne zaplecze metodyczne wymagane do przepradzania lekcji, elastyczny grafik, możliwość nauki drugiego języka za grosze oraz, co najważniejsze, możliwość awansu zawodowego.

Wyślij swoje CV na biuro@sjo-welcome.pl i dołącz do nas!

CZEKAMY!

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szkołę Języków Obcych WELCOME z siedzibą w Świebodzicach, ul. Strzegomska 19, 58-160 Świebodzice, moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszenia w celu sprawnego przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”